ساختمان نوساز

ساختمان نوساز

بازسازی ساختمان نوساز از جمله اقداماتی است بر زیبایی ظاهری و حس و حال خانه به شدت تاثیر می گذارد. تکنیک های مختلفی در بازسازی ساختمان نوساز وجود دارد؛ که کوچک ترین آنها انقلاب عظیمی در خانه شما به وجود می آورد.

انواع اصلی بازسازی ساختمان

شما می توانید بازسازی ساختمان را به دو صورت اصلی و جزئی انجام بدهید. برای ساختمان های نوساز و ساختمان نوساز بازسازی جزئی کفایت می کند. در این مدل بازسازی به رنگ کابینت ها و کاغذ دیواری و… مواردی از این دست می پردازیم. همچنین در بازسازی جزئی ساختمان نوساز، شما می توانید بر حسب سلیقیتان در بخش هایی از خانه تغییرات انجام دهید. مثلا دیوارهای خانه را سنگ کاری یا منبت کاری کنید و یا کف ساختمان را لمینت یا پارکت کنید. حتی می توانید بر جسب نیازتان تغییراتی در نقشه ساختمان ایجاد کرده و دیوار بسازید یا خراب کنید.
بازسازی اصولی خانه

قبل و بعد از بازسازی اصولی خانه توسط گروه مهندسی هوما

این مدل بازسازی برای خانه هایی است که برای بیش از 15 سال قدمت دارند. در این مدل بازسازی به تعویض و تعمیر تاسیسات خراب شده، سیم کشی، سیستم ها سرمایش و گرمایشی، تخریب و تیغه چینی و… بپردازید.

مراحل بازسازی ساختمان نوساز

در مرحله ابتدایی بازسازی ساختمان، کارشناس از محل بازسازی بازدید به عمل می آورد. سپس بر اساس نقشه کلی ساختمان، کاربری سازه، مشخصه های تاسیساتی، استاندارد قطعات و… یک نقشه تهیه می کند. در آخر نقشه ها به تایید کارفرما می رسد. برای شروع کار لازم است تا ابتدا جواز اخذ شود. سپس هزینه های سازه برآورد می شود. در آخر با رعایت تمامی نکات ایمنی، بخش از ساختمان که لازم است تخریب و یا تعویض می شود.  در آخر موارد جزئی تر نظیر تغییر کابینت ها، پارکت، لمینت و… انجام می شود. در زمینه ساختمان نوساز شما می توانید کار تجهیز کردن ساختمان را نیز به تیم مهندسی هومــــــا بسپارید.