بازسازی ساختمان در تهران

بعد از افزایش قیمت ملک و ساختمان  دیگر نقل مکان کردن به این راحتی نیست و باید هزینه زیادی را برای نقل مکان به یک جای خوب و مدرن بدهید بهترین کاری که می توانید برای زیبا تر شدن و مدرن تر شدن ساختمان خود انجام بدید بازسازی ساختمان است شما با این کار نه تنها از نظر مالی سود میبرید بلکه بدون نقل مکان کردن می توانید در فضای جدید و مدرن تر زندگی کنید و به سلیقه خودتان ساختمان خود را بازسازی کنید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم؟

فهرست مطالب

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم؟
نیاز به بازسازی ساختمان دارید؟
مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند

هوما رو بهتر بشناسید

شرکت هومان مهان آرتا تحت عنوان برند هومـــــــــا فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و بازسازی مجتمع های مسکونی، درمانی، اداری و تجاری در سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است.

هوما توانسته است با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و خلاق و تجربه بالای مدیران خود در طراحی و اجرای پروژه های بازسازی ساختمان ، بازسازی خانه قدیمی ، بازی سازی مغازه قدیمی ، بازسازی و دکوراسیون داخلی و … کارنامه ای درخشان از تلفیق هنر و مهندسی برای خود ایجاد نماید و دستاورد این مهم اعتماد و اعتقاد مشتریان به هومـــــــــا است که راه طولانی برای نیل به آن طی کرده است

دلایل بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان‌ها یکی از روش‌های نوسازی محسوب می‌شود و سالیان سال است که به جای ساخت مجدد خانه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا بازسازی ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها نسبت به ساخت ساختمانی جدید، هزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر دارد! بنابراین بسیاری از افراد که نمی‌خواهند با هزینه‌های ساخت و ساز مواجه شوند، از بازسازی و نوسازی آپارتمان استفاده می‌کنند. البته در بازسازی یک ساختمان باید اصول مهندسی عمران و معماری (بنا به شرایط سازه) در نظر گرفته شود. حتی بسیاری از ساختمان‌ها به دلیل سن زیاد، امکان بازسازی برای آن‌ها وجود ندارد!  بنابراین تشخیص آنکه یک آپارتمان یا ساختمان امکان بازسازی دارد یا خیر، بر عهده مهندسان و متخصصان در این حوزه است.

بازسازی ساختمان در زمینه‌ها و موارد گوناگونی صورت می‌گیرد و در هر زمینه باید تحت نظر افراد متخصص و حرفه‌ای انجام شود. برای این منظور باید ساختمان یا سازه مورد نظر توسط تیم اجرایی، به صورت کاملا دقیق بررسی شود. در این مرحله تمامی ایرادات ساختاری بنا مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و پس از آن تمامی ایرادات لیست خواهند شد. به صورت کلی بازسازی ساختمان به سه بخش بازسازی نما و معماری آپارتمان، مقاوم سازی سازه‌ای و بازسازی تاسیسات ساختمان تقسیم بندی می‌شود. دلایل بازسازی ساختمان بر اساس نوع ساختمان، سن سازه و … متفاوت خواهد بود. از جمله دلایل بازسازی ساختمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • فرسودگی ساختمان : معمولا ساختمان‌هایی که چندین سال از عمر ساخت آن‌ها می‌گذرد، دچار فرسودگی می‌گردند. این فرسودگی می‌تواند هم از لحاظ سازه‌ای و همچنین از لحاظ ظاهر و معماری خانه باشد. برای آنکه فرسودگی ساختمان به چشم نیاید یا اینکه سازه آن مقاوم گردد، مهندسان در صورت نیاز از بازسازی ساختمان استفاده می‌کنند.
 • تغییر دکوراسیون و رفع مشکلات ظاهری خانه : ممکن است بسیاری از افراد از ظاهر خانه خود خسته شده یا به دنبال تغییر و تحولی در فضای خانه‌شان باشند. در این صورت است که می‌توان از بازسازی خانه در نما و ظاهر آن استفاده کرد. ممکن است در این تغییر دکوراسیون جای برخی از دیوارها، اتاق‌ها و یا حتی مکان آشپزخانه و مواردی از این قبیل نیز تغییر کند. تغییرات مربوط به ظاهر خانه مانند تغییر کاغذ دیواری، تغییر کابینت‌ها، سنگ و سرامیک و … نیز جز این دسته از بازسازی آپارتمان قرار می‌گیرند.
 • افزایش ارزش خانه و فروش بهتر آن : معمولا خانه‌ها و ساختمان‌هایی که ظاهری قدیمی دارند، نسبت به سایر ساختمان‌ها با ظاهری به روزتر و زیباتر قیمت کمتری خواهند داشت. بنا به عبارتی دیگر ساختمان‌هایی که سن سازه بالا است، قیمت کمتری نسبت به سایر ساختمان‌های نوساز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از بازسازی ساختمان برای افزایش ارزش خانه و فروش بهتر آن استفاده می‌کنند.
 • افزایش تعداد ساکنین منزل : در تهران اغلب آپارتمان ها با ابعاد کوچک و متوسط ساخته می شوند. همین مسئله موجب شده تا زمانی یک عضو دیگر به خانواده اضافه می شود، خانواده ها با مشکل کمبود جا مواجه شوند. در حالی که میتوان با استفاده حداکثری از فضای خانه و بازسازی ساختمان به خوبی این مشکل را رفع کرد.
 • تغییر کاربری فضای داخلی ساختمان : گاهی صاحبان بناها تصمیم می گیرند؛ تا کاربری ساختمان را تغییر دهند. در این زمان لازم است تا دکوراسیون داخلی بنا تغییر کند. برای این امر بهتر است به سراغ شرکتی بروید که با پلتفرم های دکوراسیون داخلی تجاری و مسکونی آشنایی کامل داشته باشد.
 • افزایش تعداد ساکنین منزل : در تهران اغلب آپارتمان ها با ابعاد کوچک و متوسط ساخته می شوند. همین مسئله موجب شده تا زمانی یک عضو دیگر به خانواده اضافه می شود، خانواده ها با مشکل کمبود جا مواجه شوند. در حالی که میتوان با استفاده حداکثری از فضای خانه و بازسازی ساختمان به خوبی این مشکل را رفع کرد.

نکات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به مجموعه اقداماتی اطلاق می‌گردد که برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی انجام می‌شود. به صورت کلی برای حفظ و نگهداری ساختمان‌های قدیمی و تخریب نکردن آن‌ها و در عین حال استفاده مناسب از آن‌ها، بازسازی صورت می‌گیرد. زمانی که شما تصمیم به بازسازی خانه یا منزل خود دارید، باید با متخصصان و مهندسان در این زمینه مشورت کنید. زیرا بازسازی آپارتمان‌ها می‌تواند در زمینه تاسیسات ساختمان، سازه و معماری آن باشد. مهندسان نیز با بررسی‌های متعدد بهترین روش و راهکار را برای بازسازی منزل شما ارائه می دهند.  در زمینه بازسازی ساختمان در تهران سعی کنید تا نکات زیر را به درستی به انجام برسانید. رعایت این نکات نتیجه مطلوب حاصل از بازسازی را تضمین می کند.

 1. شرایط شهر : یکی از مهم‌ترین مسائلی که در زمینه بازسازی ساختمان باید در نظر داشت، شهری است که آپارتمان مورد نظر در آن قرار دارد. در واقع شهرهای ایران از لحاظ آب و هوا، شرایط جوی، شرایط اقلیمی، زلزله خیزی و … با یک دیگر تفاوت دارند. بنابراین بازسازی ساختمان در هرکدام از شهرهای ایران باید متناسب با شرایط شهر مورد نظر انجام شود. به عنوان مثال تهران یک شهر خشک و زلزله خیز است، نکات بازسازی ساختمان در تهران با شهرهای شمالی کشور کاملا تفاوت دارد. همچنین متریالی که برای بازسازی و مقاوم سازی خانه‌ها در تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد، ممکن است با سایر شهرها متفاوت باشد (به دلیل شرایط جوی و زلزله خیزی).
 2. گذشت زمان : یکی از نکات بازسازی ساختمان در تهران این است که معمولا پس از یک الی دو دهه، بازسازی نما و ظاهر آپارتمان ضروری خواهد بود. زیرا با توجه به شرایط اقلیمی شهر تهران و همچنین آلودگی هوای آن، هم نمای ساختمان دچار فرسودگی خواهد شد و همچنین ممکن است برخی از قسمت‌های خانه نیاز به بازسازی و نوسازی داشته باشد! بنابراین بهتر است که اقداماتی برای قسمت‌های فرسوده و قدیمی ساختمان انجام دهید تا متریال‌های قدیمی تعویض شود و متریال نو و با کیفیت جایگزین آن گردد. اگر ساختمان شما از لحاظ سازه‌ای دچار مشکل شده باشد و با بازسازی خانه قابل رفع باشد، بر اساس نکات ذکر شده در آیین‌نامه‌های مهندسی، می‌توان تمامی ایرادات سازه را برطرف کرد. برای انجام این کار در ابتدا باید با مهندسان عمران فعال در این زمینه مشورت کنید.
 3.  انتخاب شرکت مناسب و حرفه ای : اگر قصد انجام بازسازی ساختمان در تهران یا هر شهر دیگر را دارید، باید نسبت به مقاوم سازی ساختمان و استحکام آن سختگیر باشید! زیرا بازسازی ساختمان‌ها یک امر بسیار مهم و مهندسی است و برای انجام آن به متریال مناسب و افراد متخصص نیاز است. در واقع بازسازی ساختمان‌ها یک امر بسیار حساس است که برای انجام آن باید به مهندسان و متخصصان اعتماد کامل داشته باشید شرکت هوما با کارنامه ای موفق و قابل ارائه می توانید بهترین خدمات بازسازی ساختمان را به شما ارائه کند

نکات مهم بازسازی

چطور شرکت بازسازی ساختمان مناسب را تشخیص دهیم؟

بهترین کار برای تشخیص شرکت بازسازی ساختمان مناسب این است که به نمونه کار های آنها توجه کنید. سابقه شرکت مهندسی مهم ترین اصلی است که می تواند کیفیت کار را تعیین کند. سعی کنید با مشورت از کسانی که قبلا خانه خود را بازسازی کرده اند بهترین شرکت را پیدا کنید. هزینه هم جزو عوامل مهم در انتخاب شرکت برای بازسازی ساختمان است هزینه بازسازی ساختمان کمی افزایش پیدا کرده است اما توجه داشته باشید که همیشه کیفیت از قیمت خیلی مهم تر است اما توصیه می شود پیش از عقد قرارداد با شرکت کاملا مسائل مالی را حل کنید. به تمامی بند های قرارداد برای خرید توجه کافی داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

عوامل های تاثیر گذار بر هزینه بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی در تهران به فاکتور های متفاوتی وابسته است. ابعاد بخشی از ساختمان که نوسازی می شود، متریال اولیه مورد نیاز، سبک طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی اولیه و… از جمله عوامل اثرگذار بر روی قیمت بازسازی ساختمان می باشد. شرکت های بازسازی از محل بازدید می کنند. سپس بر اساس نیازها و سلیقه شخصی طرح ارائه می دهند. پس از به تایید رساندن طرح هزینه ها مربوط به بازسازی ساختمان شما را برآورد می کنند.

بازسازی ساختمان قطعا هزینه هایی را در پی دارد. در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه ساختمان خود را بازسازی کنید بهتر است کار را به شرکت بازسازی ساختمان هوما بسپارید. بازسازی ، هزینه زیادی دارد ولی این هزینه با هزینه ی تخریب و ساخت مجدد اصلا قابل مقایسه نیست و بسیار برای شما به صرقه تر است. همینطور باید در نظر داشته باشید که شما با بازسازی خانه علاوه بر صرف هزینه و وقت کمتر نتیجه بهتری نسبت به ساخت کامل می گیرید. ساخت کامل خانه مشکلات زیادی را به همراه دارد که بازسازی ساختمان به هیچ عنوان این مشکلات را ندارد.

اگر قصد بازسازی ساختمان خود به کمک شرکت بازسازی ساختمان هوما را دارید باید به شما بگوییم بهترین شرکت را انتخاب کرده اید. عواملی که بر هزینه تاثیر دارند رابطه مستقیمی با مقداری از خانه که می خواهید بسازید دارد. استفاده از متریال با کیفیت تر هزینه را بالا تر می برد ولی این موضوع به این معنی نیست که هزینه آن به اندازه ساخت کامل باشد. ممکن است بخواهید فقط نمای بیرونی ساختمان خود را بازسازی کنید یا فقط یک اتاق را تغییر دهید. مقدار بازسازی که مد نظر شماست هزینه شما را تعیین می کند. اگر می خواهید هزینه کمتری کنید بهتر است جاهایی از خانه که مهم تر است را بازسازی کنید.

آیا آپارتمان من ارزش بازسازی دارد؟

بازسازی ساختمان شما با استفاده از دانش فنی متخصصین شرکت بازسازی ساختمان هوما صورت می گیرد. اگر می خواهید بدانید که ساختمان شما ارزش بازسازی دارد یا خیر باید برآورد هزینه انجام دهید. برای این کار باید با مهندسین مجرب که در این زمینه به اندازه کافی فعالیت داشته اند مشورت کنید. همین موضوع باعث می شود تا شما بدانید که ساختمان  شما ارزش بازسازی دارد. معمولا بازسازی ساختمان هزینه به مراتب پایین تری نسبت به ساخت کامل دارد و همین موضوع بازسازی ساختمان را در اولویت افراد قرار می دهد.

هنگامی که ما در خانه هستیم می شود بازسازی را شروع کرد؟

امکان بازسازی ساختمان در صورتی که شما بخواهید در خانه حضور داشته باشید فراهم است ولی اگر در هنگام بازسازی به مکان جدیدی بروید می تواند مشکلات را برای شما حل کند. در این مورد متراژ خانه شما اهمیت زیادی دارد. اگر برای شما این امکان وجود دارد که وسایل خانه خود را به مکان دیگری منتقل کنید تا عملیات بازسازی تمام شود. پس از ان می توانید به روال عادی برگردید. حضور در خانه هم کار را برای شما سخت می کند و هم برای کارگران ولی در صورتی که امکان تهیه مکانی دیگر برای شما فراهم نیست می توان به همین صورت ادامه داد.

مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران چندین مرحله دارد؛ که باید توسط یک تیم کاربلد به انجام برسد تا بتوانید بهترین نتیجه دلخواهتان را بگیرید. توصیه می شود بازسازی ساختان تان را به دست افراد کاربلد و مسئولیت پذیر بسپارید. می توانید در مقاله مراحل درخواست بازسازی ساختمان َآشنایی خوبی نسبت به آن پیدا کنید.

دریافت خدمات مشاوره برای بازسازی

اولین قدم برای شروع بازسازی ساختمان، مشاوره گرفتن از یک متخصص بازسازی می باشد. متخصصان شرکت با توضیح راهکارهای پیش رو و مراحل نوسازی بنا شما را به سمت بازسازی دلخواهتان راهنمایی می کنند.

در آخر طراحان سعی می کنند بر اساس نیازها و سلیقه تان یک طرح پیشنهادی ارائه بدهند. تا به تایید شما برسد. فراموش نکنید که به سراغ تیم بازسازی بروید که از کیفیت کار آنها اطمینان خاطر دارید.

تخریب و ساخت مجدد سازه

مهندس عمران بر اساس نقشه کلی ساختمان، شروع به تخریب حذف بخشی از ساختمان می کند. سپس با رعایت اصول ایمنی شروع به کار می کند. اگر نیاز باشد که در نقشه اصلی ساختمان تغییر ایجاد شود، به مجوز شهرداری نیاز داریم.

تخریب سازه

تخریب دیواره های سازه

هم اکنون نوبت به ساخت سازه و پیاده سازی پروژه می رسیم. در این بخش قسمتی از ساختمان که نیاز به ساخت مجدد دارد مشخص و اجرا می شود. در آخر تغییرات لازم در زمینه طراحی داخلی اعمال می شود.

خدمات گروه پیمانکاری بازسازی در تهران

شرکت بازسازی ساختمان می تواند خدماتی از این قبیل را به شما ارائه بدهد .

 • اخذ جواز پایان کار
 • بازسازی و نوسازی ساختمان
 • بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب
 • طراحی دکوراسیون داخلی و ارائه نقش سه بعدی
 • اجرا تمامی کارها مربوط به بازسازی ساختمان در تهران
 • دریافت پروانه ساختمان و مجوز از نظام مهندسی و شهرداری

در آپارتمان خود حیاط خصوصی داشته باشید !

احتمالا شما هم با دیدن خانه های ویلایی دوست داشته اید  حیاط شخصی داشته باشید و بدون این که دیگران وارد آن شوند بتوانید در آن رفت و آمد داشته باشید اما همانطور که میدانید در خانه های آپارتمانی این امکان وجود ندارد و حیاط به صورت همگانی است اما هما برای شما در هر طبقه ای که باشید در جذاب ترین شکل ممکن  حیاط خصوصی درست می کند.

بازسازی سقف، دیوار و کف خانه

بنا به تعریف، بازسازی خانه به معنای بهبود عملکرد و ساختار فرسوده یا آسیب دیده ساختمان‌ها به منظور تامین نیازهای بهره برداران یا استفاده کنندگان است. این بازسازی می‌تواند در بخش‌های مختلف خانه انجام شود که از آن‌ها می‌توان به بازسازی سقف، دیوار و کف خانه اشاره داشت.

بازسازی سقف، دیوار و کف خانه بر اساس میزان آسیب، فرسودگی یا خرابی آن‌ها انجام می‌شود. در واقع تمامی قسمت‌های خانه پس از گذشت مدت زمان از عمر ساختمان، دچار خرابی و فرسودگی می‌شوند. بنابراین بهتر است که از فرسودگی آن‌ها و تخریب‌شان بر اثر عوامل مختلف جلوگیری شده و بازسازی آن‌ها را هرچه سریع‌تر انجام داد. بازسازی ساختمان‌ها یک امر کاملا تخصصی بوده و پیش از انجام این کار باید متخصصان قسمت‌ها و بخش‌های مختلف خانه را مورد بررسی قرار دهند.

اگر شما نیز تصمیم دارید که منزل یا خانه خود را به صورت کلی بازسازی کنید، در اولین بخش باید به دیوار‌ها، سقف و کف خانه توجه داشته باشید. در بسیاری از موارد ممکن است نم و رطوبت به این سقف و کف و دیوارها آسیب‌های جدی وارد کرده باشد! در این صورت لازم است که در ابتدا منشا اصلی فرسودگی و خرابی در بخش‌های خانه مشخص شده و پس از بر طرف شدن کامل آن، بازسازی سقف، دیوار و کف خانه انجام شود.

بازسازی کف خانه

 

نکته حائز اهمیت این است که در خانه‌های بسیار قدیمی، دیوارها بخشی از اجزای سازه‌ای ساختمان یا خانه محسوب می‌شوند (دیوارهای باربر). بنابراین تخریب و بازسازی آن‌ها به علم و تجربه بالایی نیاز دارد! اما اگر خانه شما دارای اسکلت سازه‌ای باشد، معمولا تخریب دیوارها و تیغه‌های داخلی و ساخت آن‌ها در بخش‌های مختلف خانه، بسیار راحت‌تر صورت می‌گیرد.

برای بازسازی سقف، دیوار و کف خانه از لحاظ ظاهری می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • استفاده از کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه
 • رنگ آمیزی سقف
 • تعویض سنگ‌، کاشی یا سرامیک کف
 • رنگ آمیزی دیوارها
 • استفاده از انواع پوستر‌های دیواری و سقفی
 • سنگ‌های دکوراتیو مصنوعی
 • استفاده از شیشه‌های تزئینی
 • استفاده از انواع دیوارپوش

بازسازی دیوار خانه

اگر قصد دارید که بازسازی سقف، دیوار و کف خانه خود را به صورت کاملا اصولی و مناسب انجام دهید، لازم است که از افراد متخصص و شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، کمک بگیرید. از آنجا که بازسازی خانه یک امر کاملا تخصصی است، بنابراین برای انجام آن به افراد متخصص در این حوزه مراجعه فرمایید.

بازسازی سقف خانه

بازسازی نما و لابی

نمای ساختمان‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر ساختمان است که می‌تواند نظر بینندگان را به خود جلب کند. در واقع اگر نمای ساختمان دچار فرسودگی و کهنگی شود، نه تنها در روحیه افراد ساکن در آنجا تاثیر می‌گذارد، بلکه چهره شهر را بسیار فرسوده خواهد کرد. حتی به هنگام فروش یا اجاره یک ساختمان نما و ظاهر خانه تاثیر بسزایی در جلب مشتری دارد. بنابراین اگر ساختمان شما نیز فرسوده شده است، به فکر تخریب آن نباشید، بلکه نما و ظاهر آن را بازسازی کنید.

نمای ساختمان‌های فرسوده می‌تواند برای رهگذران و عابران پیاده خطر آفرین باشد. به صورتی که اگر نمای ساختمان فرسوده، بازسازی نشود این امکان وجود دارد که گچ‌ها، آجرها و حتی سنگ‌ای ان ریزش کرده و با رهگذران برخورد کند. بنابراین از لحاظ امنیت و ایمنی نیز لازم است که این بازسازی برای ساختمان‌ها انجام شود. بنابراین بر اساس این که بخشی از نما یا اینکه کل نمای آپارتمان دچار فرسودگی شده باشد، متخصصان آن را بازسازی خواهند کرد. به عنوان مثال اگر نمای ساختمان شما آجری است، اگر بخشی از آجرهای آن دچار شوره و اسیب دیدگی شده باشد می‌توان فقط همان بخش‌ها را بازسازی کرد.

از دیگر قسمت‌های مهم یک آپارتمان که در ظاهر آن، تاثیر بسزایی دارد، لابی است. اگر به دکوراسیون خانه و ساختمان خود اهمیت می‌دهید، باید به لابی و ورودی آن نیز اهمیت داده و پس از بازسازی نمای ساختمان، به بازسازی لابی نیز بپردازید. در واقع داشتن لابی شیک، باعث می‌شود که خانه شما راحت‌تر به فروش برود! بسیاری از مستاجران و خریدارانی که وارد خانه یا ساختمان شما می‌شوند، در وهله اول به نما و پس از ان به لابی آپارتمان شما توجه می‌کنند.

 بنابراین بازسازی نما و لابی ساختمان از هر لحاظ برای خانه شما اهمیت دارد. نکته بسیار مهمی که باید بدانید، این است که اجزای لابی و بازسازی آن باید بگونه‌ای انجام شود که علاوه بر زیبایی در برابر عوامل محیطی و جوی نیز مقاومت مطلوبی داشته باشد.  به خاطر داشته باشید که اگر شما نمای ساختمان خود را بازسازی کنید اما لابی شما به اندازه کافی جذابیت نداشته باشد، بی شک خریداران یا مستاجران تمایلی به بستن یا عقد قرار داد با شما نشان نخواهند داد.

ممکن است گمان کنید که قرار دادن وسایل گران قیمت در لابی، کافیست! در صورتی که باید به مسائل و جزئیاتی مانند کف سازی مناسب، بازسازی دیوارهای لابی، نوع دکوراسیون داخلی و حتی نور پردازی آن نیز توجه داشته باشید.

بازسازی نما و لابی

انواع خدمات بازسازی ساختمان

در زمینه بازسازی ساختمان در تهران می توان خدماتی از این قبیل را ارائه کرد.

 • سنگ کاری نما
 • گچبری و گچ کاری
 • بنایی و تخریب سازه
 • نقاشی و کاغذ دیواری
 • تعویض لوله کشی ها و سیم کشی
 • تعویض درب و پنجره، کابینت و…
 • تعمیر و تعویض تاسیسات برقی، مکانیکی و فنی
خدمات بازسازی

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در شرق تهران

بهترین شرکت در زمینه بازسازی ساختمان در تهران که می توانید ساختمان خود را با خیال راحت به آنها بسپارید هوما است. شرکت بازسازی ساختمان هومــا با چندین سال دانش فنی خود توانسته کارنامه بسیار موفقی را به جای بگذارد.

چگونگی بازسازی خانه در شرق تهران

نمونه بازسازی ساختمان هوما در شرق تهران

در صورتی که شما هم می خواهید ساختمان خود در شرق تهران را به این گروه مهندسی بسپارید کافی است تا با تلفن های شرکت تماس حاصل کنید و از مشاوره مهندسین گروه مهندسی هوما بهرمند شوید.

بازسازی ساختمان در غرب تهران

اگر ساختمان نیمه کاره یا قدیمی که نیاز به بازسازی ساختمان اساسی در غرب تهران دارید کافی است آن را به شرکت بازسازی ساختمان هوما بسپارید. تا در کمترین زمان ممکن آن را برای شما به بهترین حالت ممکن تبدیل کنند. استفاده از مصالح با کیفیت در کنار کمترین هزینه شعار تیم ما است. صرفه جویی در وقت می تواند موضوع مهمی باشد که برای مشتری اولویت داشته باشد. اولویت مشتری قطعا اولویت گروه مهندسی هوما نیز خواهد بود.

کمترین هزینه بازسازی ساختمان در غرب تهران

نمونه بازسازی ساختمان در غرب تهران توسط گروه هوما

غرب تهران نسبت به شمال تهران زمین مساعد تری برای بازسازی دارد. این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که می توانید با استفاده از مصالح قبلی و پی ریزی قبلی بسیاری از هزینه های خود را کاهش دهید. کاهش هزینه ها به این معنی است که می توانید روی دیگر اجزا ساختمان خود هزینه کنید و به نما اهمیت بیشتری دهید.

بازسازی ساختمان در شمال تهران

قطعا شما هم خانه های بسیار زیبایی را در شمال تهران دیده اید و می دانید که برای بازسازی زمین و خانه های قدیمی در این منطقه باید هزینه زیادی صرف کنید. شرکت بازسازی ساختمان هوما در کنار شما است تا این مشکل را برای شما حل کند.

بازسازی ساختمان در شمال تهران

نمونه خانه بازسازی شده در شمال تهران توسط هوما

استفاده از مصالح با کیفیت و هزینه پایین بازسازی تخصص ما می باشد. برای این که از تعرفه های بازسازی ساختمان خود مطلع شوید و برای این کار اقدام کنید کافی است با تلفن های شرکت تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن مهندسین شرکت در محل شما حاضر شوند و اقدام به بازسازی ساختمان شما کنند.

بازسازی ساختمان در جنوب تهران

امروزه در جنوب تهران افراد زیادی می خواهند با کمک شرکت بازسازی ساختمان اقدام به بازسازی خانه های خود کنند. برای این کار کافی است با تلفن های فروشگاه هوما تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن خانه شما بازسازی شود.

بازسازی در جنوب تهران با کمترین هزینه

نمونه بازسازی در جنوب تهران توسط گروه هوما

تخصص شرکت هوما بازسازی ساختمان های قدیمی است که عمر بالایی دارند و دیگر قابل سکونت نیستند. شرکت مهندسی هوما با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه کاملا آماده عقد قرارداد با  شرکت های بزرگ برای بازسازی ساختمان شما در جنوب تهران می باشد.

سخن پایانی

تیم مهندسی هومـــــــــا مجموعه ای طراحان و مجریان کاربلد می باشد، که بهترین خدمات بازسازی ساختمان را برای شما به ارمغان می آورد. شرکت هومـــــــــا صفر تا صد کار بازسازی ساختمان در تهران را شخصا به انجام می رساند.

سوالات متداول

مهمترین روش ها عقد قرارداد بازسازی به صورت قرارداد مدیریت پیمان دستمزدی و پیمان درصدی و قرارداد پیمانکاری با مصالح و بی مصالح باشد.

طراحی کلاسیک، مدرن، اسکاندیناوی، روستیک، انتقالی، شرق دور، مینیمال و… از جمله سبک ها دکوراسیون داخلی می باشد.

در روش کنترات تمام هزینه های مربوط به کارفرما، متریال مصرفی و… به صورت یکجا پرداخت می شود. اما در روش روزمرد، کارفرما بر اساس کاری که در آن روز ارائه کرده است، حقوق می گیرد.

8 دیدگاه برای “بازسازی ساختمان در تهران

 1. خیلی ممنون مطالبتون بسیار مفید و کاربردی می باشد.

 2. هزینه بازسازی به چه مواردی بستگی دارد؟

 3. بازسازی ساختمان چه مزایایی دارد؟

 4. بازسازی ساختمان ها مدت زمانش به چه صورت است ؟

 5. مدت زمان بازسازی خانه ها به چه صورت ؟

 6. انواع قرارداد های مربوط به بازسازی ساختمان چیست؟

 7. خیلی ممنون مطالبتون مفید و کاربردی است. بازسازی ساختمان با بودجه کم هم شدنیه؟

  • بله، تیم مهندسی هومـــــــــا کار بازسازی ساختمان را مطابق با سلقیه و بودجه شما پیش می برد. حتی با بودجه خیلی کم می توان ترفند هایی را در بازسازی ساختمان به کار برد، که بر زیبایی آن تاثیر می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *