بازسازی ساختمان در تهران

در مطلب قبلی به معرفی شرکت بازسازی ساختمان پرداختیم و در این مطلب قصد داریم تا با انواع بازسازی ساختمان در (شرق، غرب شمال و جنوب) آشنا شوید.

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان

به دلیل خصوصیت تنوع طلبی و زیبایی شناسی مردم، بازسازی ساختمان در تهران بسیار محبوب است. از طرفی دیگر هزینه بازسازی ساختمان بسیار کمتر از تخریب آن می باشد.

محبوبیت بازسازی ساختمان در تهران بقدری بالا رفته است، که شرکت های زیادی در حیطه بازسازی و دکوراسیون داخلی شروع به کار کرده اند. گروه مهندسی هما در اقصی نقاط تهران با برترین طراحان و تیم های اجرایی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

انواع خدمات بازسازی ساختمان

در زمینه بازسازی ساختمان در تهران می توان خدماتی از این قبیل را ارائه کرد.

 • سنگ کاری نما
 • گچبری و گچ کاری
 • بنایی و تخریب سازه
 • نقاشی و کاغذ دیواری
 • تعویض لوله کشی ها و سیم کشی
 • تعویض درب و پنجره، کابینت و…
 • تعمیر و تعویض تاسیسات برقی، مکانیکی و فنی
خدمات بازسازی

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در شرق تهران

بهترین شرکت در زمینه بازسازی ساختمان در تهران که می توانید ساختمان خود را با خیال راحت به آنها بسپارید هوما است. شرکت بازسازی ساختمان هومــا با چندین سال دانش فنی خود توانسته کارنامه بسیار موفقی را به جای بگذارد.

چگونگی بازسازی خانه در شرق تهران

نمونه بازسازی ساختمان هوما در شرق تهران

در صورتی که شما هم می خواهید ساختمان خود در شرق تهران را به این گروه مهندسی بسپارید کافی است تا با تلفن های شرکت تماس حاصل کنید و از مشاوره مهندسین گروه مهندسی هوما بهرمند شوید.

بازسازی ساختمان در غرب تهران

اگر ساختمان نیمه کاره یا قدیمی که نیاز به بازسازی ساختمان اساسی در غرب تهران دارید کافی است آن را به شرکت بازسازی ساختمان هوما بسپارید. تا در کمترین زمان ممکن آن را برای شما به بهترین حالت ممکن تبدیل کنند. استفاده از مصالح با کیفیت در کنار کمترین هزینه شعار تیم ما است. صرفه جویی در وقت می تواند موضوع مهمی باشد که برای مشتری اولویت داشته باشد. اولویت مشتری قطعا اولویت گروه مهندسی هوما نیز خواهد بود.

کمترین هزینه بازسازی ساختمان در غرب تهران

نمونه بازسازی ساختمان در غرب تهران توسط گروه هوما

غرب تهران نسبت به شمال تهران زمین مساعد تری برای بازسازی دارد. این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که می توانید با استفاده از مصالح قبلی و پی ریزی قبلی بسیاری از هزینه های خود را کاهش دهید. کاهش هزینه ها به این معنی است که می توانید روی دیگر اجزا ساختمان خود هزینه کنید و به نما اهمیت بیشتری دهید.

مشاوره رایگان با تیم هوما

  بازسازی ساختمان در تهران با شرکت مهندسی هوما 360

  در این ویدئو شما را با تیم حرفه ای و متخصص شرکت مهندسی هوما 360 آشنا می کنیم.

  بازسازی ساختمان در شمال تهران

  قطعا شما هم خانه های بسیار زیبایی را در شمال تهران دیده اید و می دانید که برای بازسازی زمین و خانه های قدیمی در این منطقه باید هزینه زیادی صرف کنید. شرکت بازسازی ساختمان هوما در کنار شما است تا این مشکل را برای شما حل کند.

  بازسازی ساختمان در شمال تهران

  نمونه خانه بازسازی شده در شمال تهران توسط هوما

  استفاده از مصالح با کیفیت و هزینه پایین بازسازی تخصص ما می باشد. برای این که از تعرفه های بازسازی ساختمان خود مطلع شوید و برای این کار اقدام کنید کافی است با تلفن های شرکت تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن مهندسین شرکت در محل شما حاضر شوند و اقدام به بازسازی ساختمان شما کنند.

  بازسازی ساختمان در جنوب تهران

  امروزه در جنوب تهران افراد زیادی می خواهند با کمک شرکت بازسازی ساختمان اقدام به بازسازی خانه های خود کنند. برای این کار کافی است با تلفن های فروشگاه هوما تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن خانه شما بازسازی شود.

  بازسازی در جنوب تهران با کمترین هزینه

  نمونه بازسازی در جنوب تهران توسط گروه هوما

  تخصص شرکت هوما بازسازی ساختمان های قدیمی است که عمر بالایی دارند و دیگر قابل سکونت نیستند. شرکت مهندسی هوما با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه کاملا آماده عقد قرارداد با  شرکت های بزرگ برای بازسازی ساختمان شما در جنوب تهران می باشد.

  چطور شرکت بازسازی ساختمان مناسب را تشخیص دهیم؟

  بهترین کار برای تشخیص شرکت بازسازی ساختمان مناسب این است که به نمونه کار های آنها توجه کنید. سابقه شرکت مهندسی مهم ترین اصلی است که می تواند کیفیت کار را تعیین کند. سعی کنید با مشورت از کسانی که قبلا خانه خود را بازسازی کرده اند بهترین شرکت را پیدا کنید. هزینه مهم ترین عامل در انتخاب شرکت برای بازسازی ساختمان است. توصیه می شود پیش از عقد قرارداد با شرکت کاملا مسائل مالی را حل کنید. به تمامی بند های قرارداد برای خرید توجه کافی داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

  عوامل های تاثیر گذار بر هزینه بازسازی ساختمان

  اگر قصد بازسازی ساختمان خود به کمک شرکت بازسازی ساختمان هوما را دارید باید به شما بگوییم بهترین شرکت را انتخاب کرده اید. عواملی که بر هزینه تاثیر دارند رابطه مستقیمی با مقداری از خانه که می خواهید بسازید دارد. استفاده از متریال با کیفیت تر هزینه را بالا تر می برد ولی این موضوع به این معنی نیست که هزینه آن به اندازه ساخت کامل باشد. ممکن است بخواهید فقط نمای بیرونی ساختمان خود را بازسازی کنید یا فقط یک اتاق را تغییر دهید. مقدار بازسازی که مد نظر شماست هزینه شما را تعیین می کند. اگر می خواهید هزینه کمتری کنید بهتر است جاهایی از خانه که مهم تر است را بازسازی کنید.

  آیا آپارتمان من ارزش بازسازی دارد؟

  بازسازی ساختمان شما با استفاده از دانش فنی متخصصین شرکت بازسازی ساختمان هوما صورت می گیرد. اگر می خواهید بدانید که ساختمان شما ارزش بازسازی دارد یا خیر باید برآورد هزینه انجام دهید. برای این کار باید با مهندسین مجرب که در این زمینه به اندازه کافی فعالیت داشته اند مشورت کنید. همین موضوع باعث می شود تا شما بدانید که ساختمان  شما ارزش بازسازی دارد. معمولا بازسازی ساختمان هزینه به مراتب پایین تری نسبت به ساخت کامل دارد و همین موضوع بازسازی ساختمان را در اولویت افراد قرار می دهد.

  هنگامی که ما در خانه هستیم می شود بازسازی را شروع کرد؟

  امکان بازسازی ساختمان در صورتی که شما بخواهید در خانه حضور داشته باشید فراهم است ولی اگر در هنگام بازسازی به مکان جدیدی بروید می تواند مشکلات را برای شما حل کند. در این مورد متراژ خانه شما اهمیت زیادی دارد. اگر برای شما این امکان وجود دارد که وسایل خانه خود را به مکان دیگری منتقل کنید تا عملیات بازسازی تمام شود. پس از ان می توانید به روال عادی برگردید. حضور در خانه هم کار را برای شما سخت می کند و هم برای کارگران ولی در صورتی که امکان تهیه مکانی دیگر برای شما فراهم نیست می توان به همین صورت ادامه داد.

  دلایل تصمیم گیری برای بازسازی بنا

  بازسازی و نوسازی ساختمان به دلایل متفاوتی صورت می گیرد. برخی از مهمترین دلایل تصمیم گیری برای بازسازی عبارتند از:

  فرسودگی و کهنه شدگی ساختمان

  بنا بر اساس عواملی چون حوادث طبیعی، ساخت و ساز ساختمان های بغلی و عمر بالای بنا دچار فرسودگی می شود. در این شرایط گاه تمام و گاه بخشی از ساختمان آسیب می بیند. به همین ترتیب اغلب مردم تصمیم به بازسازی می گیرند. چرا که با بازسازی دوام و طول عمر بنا بالا می رود.

  تغییر کاربری فضای داخلی ساختمان

  گاهی صاحبان بناها تصمیم می گیرند؛ تا کاربری ساختمان را تغییر دهند. در این زمان لازم است تا دکوراسیون داخلی بنا تغییر کند. برای این امر بهتر است به سراغ شرکتی بروید که با پلتفرم های دکوراسیون داخلی تجاری و مسکونی آشنایی کامل داشته باشد.

  افزایش تعداد ساکنین منزل

  در تهران اغلب آپارتمان ها با ابعاد کوچک و متوسط ساخته می شوند. همین مسئله موجب شده تا زمانی یک عضو دیگر به خانواده اضافه می شود، خانواده ها با مشکل کمبود جا مواجه شوند. در حالی که میتوان با استفاده حداکثری از فضای خانه و بازسازی ساختمان به خوبی این مشکل را رفع کرد.

  ایجاد تنوع در طراحی دکوراسیون

  آمار ها نشان می دهد، کار کردن و یا زندگی کردن در یک محیط یکنواخت، بازده کاری فرد را کاهش می دهد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار تصمیم به تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان در تهران بگیرید.

  ایجاد تنوع در طراحی

  ایجاد تنوع در طراحی دکوراسیون

  مراحل بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان در تهران چندین مرحله دارد؛ که باید توسط یک تیم کاربلد به انجام برسد تا بتوانید بهترین نتیجه دلخواهتان را بگیرید. توصیه می شود بازسازی ساختان تان را به دست افراد کاربلد و مسئولیت پذیر بسپارید.

  دریافت خدمات مشاوره برای بازسازی

  اولین قدم برای شروع بازسازی ساختمان، مشاوره گرفتن از یک متخصص بازسازی می باشد. متخصصان شرکت با توضیح راهکارهای پیش رو و مراحل نوسازی بنا شما را به سمت بازسازی دلخواهتان راهنمایی می کنند.

  در آخر طراحان سعی می کنند بر اساس نیازها و سلیقه تان یک طرح پیشنهادی ارائه بدهند. تا به تایید شما برسد. فراموش نکنید که به سراغ تیم بازسازی بروید که از کیفیت کار آنها اطمینان خاطر دارید.

  تخریب و ساخت مجدد سازه

  مهندس عمران بر اساس نقشه کلی ساختمان، شروع به تخریب حذف بخشی از ساختمان می کند. سپس با رعایت اصول ایمنی شروع به کار می کند. اگر نیاز باشد که در نقشه اصلی ساختمان تغییر ایجاد شود، به مجوز شهرداری نیاز داریم.

  تخریب سازه

  تخریب دیواره های سازه

  هم اکنون نوبت به ساخت سازه و پیاده سازی پروژه می رسیم. در این بخش قسمتی از ساختمان که نیاز به ساخت مجدد دارد مشخص و اجرا می شود. در آخر تغییرات لازم در زمینه طراحی داخلی اعمال می شود.

  خدمات گروه پیمانکاری بازسازی در تهران

  شرکت بازسازی ساختمان می تواند خدماتی از این قبیل را به شما ارائه بدهد .

  • اخذ جواز پایان کار
  • بازسازی و نوسازی ساختمان
  • بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب
  • طراحی دکوراسیون داخلی و ارائه نقش سه بعدی
  • اجرا تمامی کارها مربوط به بازسازی ساختمان در تهران
  • دریافت پروانه ساختمان و مجوز از نظام مهندسی و شهرداری

  هزینه بازسازی ساختمان در تهران

  هزینه بازسازی در تهران به فاکتور های متفاوتی وابسته است. ابعاد بخشی از ساختمان که نوسازی می شود، متریال اولیه مورد نیاز، سبک طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی اولیه و… از جمله عوامل اثرگذار بر روی قیمت بازسازی ساختمان می باشد. شرکت های بازسازی از محل بازدید می کنند. سپس بر اساس نیازها و سلیقه شخصی طرح ارائه می دهند. پس از به تایید رساندن طرح هزینه ها مربوط به بازسازی ساختمان شما را برآورد می کنند.

  بازسازی ساختمان قطعا هزینه هایی را در پی دارد. در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه ساختمان خود را بازسازی کنید بهتر است کار را به شرکت بازسازی ساختمان هوما بسپارید. بازسازی ساختمان قطعا هزینه زیادی دارد ولی این هزینه در مقابل تخریب و ساخت مجدد به حساب نمی آید. همینطور باید در نظر داشته باشید که شما با بازسازی خانه علاوه بر صرف هزینه و وقت کمتر نتیجه بهتری نسبت به ساخت کامل می گیرید. ساخت کامل خانه مشکلات زیادی را به همراه دارد که بازسازی ساختمان به هیچ عنوان این مشکلات را ندارد.

  نکات مهم در زمینه بازسازی ساختمان

  در زمینه بازسازی ساختمان در تهران سعی کنید تا نکات زیر را به درستی به انجام برسانید. رعایت این نکات نتیجه مطلوب حاصل از بازسازی را تضمین می کند. اولین مهمترین نکته انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمانی می باشد.

  طرحی را برای بازسازی ساختمان انتخاب کنید که با سایر قسمت ها بنا تناسب داشته باشد. همچنین زمانی را که می توانید به بازسازی ساختمان اختصاص بدهید را در نظر بگیرید. سپس بر اساس بودجه و زمانتان طرحی را انتخاب کنید که در آن بازه زمانی قابلیت اجرا داشته باشد.

  نکات مهم بازسازی

  نکات مهم در زمینه بازسازی ساختمان

  پیش از شروع بازسازی هزینه ها را برآورد کنید. تا در طول پروژه به مشکل برنخورید. در آخر اینکه به تمامی قوانین و مقررات پایبند بمانید. عدم رعایت نکات ایمنی خسارت ها جبران ناپذیری را برای شما به وجود می آورد.

  سخن پایانی

  تیم مهندسی هومـــــــــا مجموعه ای طراحان و مجریان کاربلد می باشد، که بهترین خدمات بازسازی ساختمان را برای شما به ارمغان می آورد. شرکت هومـــــــــا صفر تا صد کار بازسازی ساختمان در تهران را شخصا به انجام می رساند.

  سوالات متداول درباره بازسازی ساختمان در تهران

  مهمترین روش ها عقد قرارداد بازسازی به صورت قرارداد مدیریت پیمان دستمزدی و پیمان درصدی و قرارداد پیمانکاری با مصالح و بی مصالح باشد.

  طراحی کلاسیک، مدرن، اسکاندیناوی، روستیک، انتقالی، شرق دور، مینیمال و… از جمله سبک ها دکوراسیون داخلی می باشد.

  در روش کنترات تمام هزینه های مربوط به کارفرما، متریال مصرفی و… به صورت یکجا پرداخت می شود. اما در روش روزمرد، کارفرما بر اساس کاری که در آن روز ارائه کرده است، حقوق می گیرد.

  8 دیدگاه برای “بازسازی ساختمان در تهران

  1. خیلی ممنون مطالبتون بسیار مفید و کاربردی می باشد.

  2. هزینه بازسازی به چه مواردی بستگی دارد؟

  3. بازسازی ساختمان چه مزایایی دارد؟

  4. بازسازی ساختمان ها مدت زمانش به چه صورت است ؟

  5. مدت زمان بازسازی خانه ها به چه صورت ؟

  6. انواع قرارداد های مربوط به بازسازی ساختمان چیست؟

  7. خیلی ممنون مطالبتون مفید و کاربردی است. بازسازی ساختمان با بودجه کم هم شدنیه؟

   • بله، تیم مهندسی هومـــــــــا کار بازسازی ساختمان را مطابق با سلقیه و بودجه شما پیش می برد. حتی با بودجه خیلی کم می توان ترفند هایی را در بازسازی ساختمان به کار برد، که بر زیبایی آن تاثیر می گذارد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *