شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

آنچه درباره شرکت بازسازی ساختمان خواهید خواند

بهترین شرکت بازسازی

شرکت هومان مهان آرتا تحت عنوان تجاری هومـــــــــا فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه بازسازی ساختمان مسکونی، اداری، تجاری و معماری داخلی آغاز کرده است. شرکت بازسازی ساختمان هومـــــــــا توانسته با بهره مندی از بهترین متخصصان کارنامه ای درخشان برای خود ایجاد نماید. شرکت بازسازی ساختمان هومـا اولین و بهترین شرکت مرمت و بازسازی خانه های قدیمی می باشد. بازسازی یکی از روش های بسیار مفید جهت بهبود کیفیت زندگی شما می باشد. داشتن روحیه در یک خانه برای کل اعضای خانواده می‌تواند مفید باشد. اما باید بدانید که معنای نوسازی ساختمان، این نیست که کل ساختمان را تخریب کرده و به جای آن ساختمان قدیمی ساختمان جدید بسازید.

معنای بازسازی ساختمان به این صورت است که شما درهمان ساختمان قدیمی به زیبا سازی، مرمت، رفع مشکلات ساختمان و ایمن سازی آن می پردازید. گروه فنی مهندسی هوما 360 ابتدا ساختمان شما را بازدید و بررسی می‌کند و سپس با توجه به صلاحدید شما به نوسازی و یا بازسازی ساختمان میپردازد. هرچیزی نیازمند مهارت و دانش می‌باشد چرا که با داشتن تجربه و علم کافی و به کار گرفتن مهندسین با استعداد در این زمینه می توان خانه های قدیمی شما را به خانه های جدید و بسیار زیبا و دلچسب تبدیل کرد.

با توجه به بالا بودن هزینه های ساخت و ساز بازسازی ساختمان یکی از بهترین گزینه ها میباشد. گروه فنی مهندسی هومـا 360 در تلاش است که با بهترین قیمت و کمترین کیفیت بازسازی ساختمان را انجام داده و محیطی لذت بخش برای شما به ارمغان آورد. شما می توانید برای این که از تمامی نمونه کار های ما بهره مند شوید. جالب است بدانید که برخی از افرادی که به ما مراجعه میکنند میگویند که خانه های قدیمی خود را دوست داشته و نمی خواهند آن را به طور کامل تخریب کنند ما به آن ها بازسازی ساختمان را پیشنهاد می دهیم چرا که بهترین راه حل برای جلوگیری از تخریب بنا می باشد.

گزینش شرکت بازسازی مناسب

اگر قصد بازسازی ساختمان دارید، باید چند شرکت بازسازی ساختمان را در نظر بگیرید. سپس با در نظر گیری شرایط و تخصص تیم بازسازی آن شرکت، قضاوت کنید که کدام یک مناسب شما می باشند.

 بازسازی سازه

بازسازی ساختمان

شما می توانید برای پیدا کردن یک پیمانکار به شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو سر بزنید. همچنین می توانید از تجربیات اطرافیانتان استفاده کنید. شما میتوانید با مقایسه پروژه ساختمانی یتان با نمونه کارهای مشابه، کیفیت کار آنها را بسنجید.

چرا بازسازی بهتر است ؟

همانطور که گفته شد بازسازی ساختمان یکی از بهترین روش های متداول برای جلوگیری از افت روحیه خانه می باشد. از طرفی نیز اگر شما هزینه کافی برای انجام تخریب کل خانه را ندارید می توانید از مشاوران ما مشورت گرفته و بهترین راه را انتخاب کنید. معمولاً در این حال از مشاورین ما در شرکت بازسازی ساختمان   به شما پیشنهاد می‌کنند که یک روش کاملا به صرفه و قطعی برای افزایش بالا بردن عمر خانه شما می باشد. اگر شما نیز قصد بازسازی خانه خود را دارید باید آید قبل از آن کاغذی برداشته و یک لیست از کارهایی که می خواهید انجام دهید را بنویسید. این لیست به شما و کارشناسان شرکت هوما کمک خواهد کرد ها هزینه ها را شناسایی کرده و از هدر رفته هزینه جلوگیری کنیم.

در این کار ابتدا باید بنویسید که خانه شما چه تعمیراتی نیاز دارد از نظر شما آیا نیاز است که برخی دیوارها برداشته شود یا فضای بیشتری ایجاد شود و یا چه طرحی مد نظر شما است. به این ترتیب ما می توانیم هم هزینه‌ها را شناسایی کنیم و هم جهت ایده پردازی به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. اگر شما هم میخواهید.

مراحلی که در پروژه بازسازی انجام می‌شود

 بازسازی ساختمان همانطور که می دانید یکی از روش‌های رایج برای اینکه طول ساختمان ها بالا رفته و کیفیت آنها بهتر شود انجام میشود. در این روش معمولاً توسط شرکت بازسازی ساختمان ایرادات و کم و کاستی های منازل برطرف شده و یک منزل با همان سبک قدیمی ولی با ساز شده تحویل داده میشود. معمولاً در بازسازی و مرمت دیوارهایی را کم یا زیاد کرده و قسمت هایی را که دوست ندارند حذف می‌کنند. توصیه ما به شما این است که از شرکت بازسازی ساختمان هوما که معروف و معتبر است راهنمایی بگیرید. تا در آینده دچار مشکلات پیچیده‌ای نشوید در ادامه قصد داریم مراحلی که در انجام یک پروژه بازسازی باید انجام داد را به صورت مفید و مختصر برای شما بازگو کنیم.

 1. یک قرارداد به صورت شفاف و با تمام جزئیات بین مالک و شرکت هوما با مهر و امضا بسته میشود.
 2. تمام قسمت هایی که قرار است بازسازی شود اندازه گیری شده و برای آن طراحی سه بعدی انجام میشود.
 3. کارفرما یا همان شرکت، طرح نهایی را تایید می‌کند.
 4. مراحل بازسازی شروع شده و در زمان مشخص تحویل داده میشود.
 5. در مرحله آخر ساختمان بازسازی شده به مالک تحویل داده میشود.

شرکت مرمت و بازسازی هوما دارای کادری جوان، متعهد و از همه مهمتر خلاق می باشند در این مجموعه بزرگ و قدرتمند کیفیت و تعهد حرف اول را میزند.

شرکت بازسازی ساختمان در تهران

شرکت بازسازی ساختمان هومـــــــــا توانسته با بهره مندی از بهترین متخصصان تمام خواسته های مشتری هایش را با هر سبک و سلیقه ای که دارند به انجام برساند. این شرکت صفر تا صد کار بازسازی ساختمان را شخصا بر عهده می گیرید و شما میتوانید با خیالی راحت کار بازسازی ساختمان تان را به این شرکت بسپارید.

این شرکت با طراحان متخصص خود، طرح های مدرن و کلاسیک را در طراحی داخلی و بیرونی ساختمان شما پیاده می کند؛ که ظاهر خانه شما را بسیار لوکس و زیبا می کند. هدف شرکت بازسازی هومـــــــــا این است که زندگی راحت، در خانه ای زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

انتخاب بهترین شرکت بازسازی

زمانی که از بین چندین شرکت بازسازی ساختمان، تعدادی از آنها را انتخاب کردید. زمان به مقایسه شرکت ها می رسد. در این زمینه باید فاکتور ها زیر را مورد بررسی قرار دهید.

دریافت خدمات مشاوره ای تیم مهندسی

اغلب شرکت های بازسازی و پیمانکاری خدمات رایگان مشاوره را برای مشتری ها در نظر می گیرند. این جلسات بهترین راه تشخیص تخصص و تجربه کاری یک شرکت بازسازی ساختمان می باشد.

در بین مکالمات رو در رویی که با این تیم دارید و روند کاری آنها به خوبی آشنا می شود و می توانید قضاوت کنید که کدام یک از تیم ها در حد انتظار شما عمل خواهند کرد. کارشناسان تیم مهندسی هومـــــــــا نیز، خدمت مشاوره رایگان را به مشتری ها ارائه می دهد.

بررسی تجربه و نمونه کار های تیم مهندسی

هر شرکت بازسازی ساختمان معمولا تعدادی از نمونه کارهای خود را به صورت تصاویر قبل و بعد، منتشر می کند. تا بازدید کنندگان بتوانند مهارت این تیم مهندسی را مورد ارزیابی قرار بدهند.

نمونه کار های تیم مهندسی

نمونه کار های تیم مهندسی

مطمئن شوید که تصاویری که به شما ارائه می دهند؛ متعلق به شرکت می باشد. شاهد هستیم که تعدادی از افراد سودجو، تصاویر پروژه های دیگران را برداشته و به عنوان نمونه کار خود ارائه می دهند. تصاویر پروژه هایی که به شما نشان داده می شوند باید حاوی عکس مرحله به مرحله آن پروژه باشد. تا مطمئن شوید که این پروژه شخصا توسط این تیم به اجرا رسیده است.

پروژه های شرکت بازسازی ساختمان هومـــــــــا

بررسی شرایط کاری هر شرکت

پیش از تصمیم گیری در ارتباط با انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمان، شرایط کاری هر شرکت را به طور مستقل بررسی کنید. در این صورت آگاه می شوید که چه نوع قراردادی در این پروژه خواهید داشت.

به عنوان مثال شرایط پرداخت چگونه است؟ چه ضمانتی برای اجرا کامل پروژه دارند؟ هزینه تمام شده برای این پروژه چقدر است؟ تعداد کارگران چند نفراند؟ ظرف چند روز پروژه به پایانی می رسد؟ در ارتباط با تک تک جزئیات قرارداد از آنها سوال بپرسید.

سنجش مهارت و تخصص شرکت بازسازی

برای تصمیم گیری نهایی و تشخیص مهارت ها تیم مهندسی هر شرکت، تمامی موارد فوق را در کفه های ترازو قرار دهید. همچنین می توانید سوالاتی را که از هر تیم برای شما ایجاد شده است، را به نحوی دیگر از سایر شرکت های بازسازی بپرسید و از آنها مشورت بگیرید. در آخر بر اساس درستی و نادرستی اطلاعات و پاسخ هایی که از مجموعه ها دریافت می کنید، بهترین شرکت بازسازی ساختمان را انتخاب کنید.

تعیین قیمت بازسازی ساختمان

بحث هزینه های مربوط به بازسازی یکی از چالش برانگیزترین موضوعات در زمینه بازسازی ساختمان می باشد. کارشناسان شرکت های بازسازی از محل بازدید به عمل میاورند و سپس بر اساس درخواست های شما و نیازهای ساختمان، هزینه مربوط به بازسازی را برآورد می کند.

قیمت بازسازی ساختمان

تعیین قیمت بازسازی ساختمان

از جمله فاکتور ها تاثر گذار بر قیمت بازسازی ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • متراژ فضای مورد بررسی
 • مصالح مصرفی مورد نیاز
 • میزان تغییرات در دکوراسیون
 • محل بازسازی (مجتمع، خانه و…)
 • زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه بازسازی

بازسازی بنا با بودجه محدود

اگر بودجه محدودی هم دارید، باز هم میتوانید بازسازی ساختمان را انجام بدید. فقط کافی است تا از تیم بازسازی حرفه کمک بگیرید و با مشورت آنها میزان بودجه خود را مدیریت کنید.

بازسازی بنا

بازسازی بنا با بودجه محدود

برای مدیریت هزینه اول باید بخش هایی از خانه که به بیشتر از بقیه بخش ها به بازسازی نیاز دارند را تعیین کنید. به عبارتی دیگر اولویت بندی کنید. تیم حرفه ای به تمام ترفند های کار آشنایی دارد و می تواند با بهترین قیمت ها کار بازسازی ساختمان را به شما ارائه دهد.

سخن پایانی درباره بهترین شرکت بازسازی

تیم مهندسی هومـــــــــا در حوزه پروژه های مجتمع تجاری، اداری، مسکونی و… فعالیت می کند. این شرکت با تیم تخصصی خود در زمینه بازسازی طراحی دکوراسیون داخلی توانسته یک کارنامه درخشان از خود به جا بگذارد. به این ترتیب اگر قصد بازسازی و طراحی دکوراسیون در هر پروژه ای را دارید؛ کافی است تا با تیم مهندسی هومـــــــــا تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره شرکت بازسازی ساختمان


وارد سایت هومـــــــــا شوید و از نوار منوی بالای صفحه روی گزینه پروژه ها کلیک کنید. در این قسمت می توانید از پروژه های تجاری، اداری، مسکونی و… بازدید کنید.

شرکت هومـــــــــا ضمانت می کند؛ شما تمام درخواست های شما را در قرارداد را تا پایان کار تحویل دهد. همچنین می توانید از روی نظرات داخل سایت نیز کیفیت کار را قضاوت کنید.

عمر مفید ساختمان ها حداکثر حدود 50 سال است و بعد از ساختمان ها دچار فرسودگی می شوند و نیاز است تا بازسازی و تعمیر ساختمان صورت بگیرید.

14 دیدگاه برای “شرکت بازسازی ساختمان

 1. تعیین قیمت بازسازی خانه چگونه انجام می شه؟

 2. چقد نمونه هایی که گذاشتید خوبه
  شبیه نمونه خارجیاست. عین این نمونه ها را برای ما هم میتوانید در بیارید.

  • بله، تمام این خدمات مربوط به گوره حرفه ای مهندسی تیم هومـــــــــا می باشد. این گروه بازسازی خانه و بازسازی ساختمانو طراحی دکوراسوین داخلی برای فضاهای اداری، مسکونی و… را انجام می دهد.

 3. خیلی ممنون مطالبتون بسیار مفید و کاربردی می باشد.

 4. سلام میخواستم بدونم هزینه بازسازی خونه به چه عواملی بستگی داره؟

  • هزنیه بازسازی خانه به متراژ فضای مورد بررسی، مصالح مصرفی مورد نیاز، میزان تغییرات در دکوراسیون، زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه بازسازی و… اثر گذار است.

 5. قرار دادهای بازسازی ساختمان فقط بصورت درصدی بسته می شوند؟

  • بله، درصد پیکانکار بازسازی ساختمان مبلغی می باشد که بر اساس حجم و نوع کاری که مدیر پروژه به انجام می رساند، برای ایشان تعیین و در زمان مقرر به او پرداخت می شود.

 6. چه پارامتر هایی در قیمت بازسازی ساختمان مهم است؟

  • در زمینه هزینه بازسازی ساختمان ایعاد خانه، میزان خرابی منزل، مصالح مصرفی مورد نیاز، میزان تغییرات در دکوراسیون،زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه بازسازی، محل بازسازی (مجتمع، خانه و…) و… اثر گذار است.

 7. هزینه بازسازی خانه 100 متری به چه صورت است؟

  • بستگی به خدماتی است که شما می خواهید هزنیه بازسازی ساحتمان متغیر است و هزنیه هر یک از خدمات گچ کاری، پارکت، لمینت، کابینت زنی و… به صورت جداگانه مشخص می شود.

 8. خیلی از دوستام با شرکت بازسازی ساختمان هوما پروژه های موفقی رو داشتند و راضی بودن
  من جهت همکاری چطور می تونم تیم یا کارشناسان در ارتباط باشم؟

  • سلام دوست عزیز
   از اینکه توانستیم رضایت مشتریان را به خود جلب کنیم باعث خرسندی ماست.
   برای ارتباط با کارشناسان با ما در تماس باشید
   شماره همراه: ۰۹۱۲۲۴۳۶۹۷۹
   واتـــــس آپ: ۰۹۲۰۲۴۳۶۹۷۹
   شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۲۴۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *